מכתב מידע עבור בית חם

ליאור גורפינקל • 27/11/2018 כניסות

קבצים מצורפים:

מכתב מידע עבור בית חם מטל



---------- Forwarded message ---------
From: Avigail Hazan <avigail@m-yehuda.org.il>
‪Date: יום ג׳, 27 בנוב׳ 2018 ב-9:39‬
‪Subject: FW: מכתב מידע עבור בית חם‬
To:
Cc: moti cohen <motic@m-yehuda.org.il>, Kerri fine ovadia <Kerri@m-yehuda.org.il>, Shani Karasik <shanik@m-yehuda.org.il>, Sharon sc. Katz <sharonk@m-yehuda.org.il>, Dana Geva <danag@m-yehuda.org.il>, Ayelet Bardanov <ayeletb@m-yehuda.org.il>


 

 

הי

מצורף מכתב מידע עבור בית חם לנערות ולנערים.

אם ידוע לכן על נערים ונערות רלוונטיים אני מבקשת ליצור קשר עם יונתן 054844008, הדס- 0527250875

 

בברכה,

שרון כ"ץ

מנהלת מחלקת נוער

מ.א מטה יהודה

0527250726

פקס: 02-9958630

sharonk@m-yehuda.org.il

 

 

 



--
יחדיו זה יותר