אלימות נגד נשים - הנה מה שאפשר לעשות :Re

ליאור גורפינקל • 4/12/2018 כניסותעזרו לפעילות ערביות להגיע להפגנה מחר

אנחנו עוקבים בדאגה אחרי החדשות מהצפון - אבל היום ההיסטורי יוצא לדרך. מעל 100 פעילים ופעילות כבר תרמו למימון הסעות להפגנת הענק בכיכר רבין, עבור נשים ערביות מהצפון - שמובילות את המאבק נגד רצח נשים יום אחרי יום, כל השנה. כדי שההפגנה תהיה מפגן הכוח שהיא יכולה להיות - בואו נכפיל את מספר התורמים ונגיע ל- 200:

כן אתרום

הנה המייל ששלחנו לך אתמול ואולי פספסת:

 

זזות וזזים יקרות/ים,

זה רגע היסטורי במאבק על חיי נשים. אחרי הרציחות של יארא וסילבנה בשבוע שעבר, נשים יהודיות וערביות מכל רחבי הארץ מפגינות, משמיעות את קולן ומובילות מחאה סוחפת. מחר (שלישי), תתקיים שביתה המונית ראשונה מסוגה ובערב תיערך הפגנת ענק בכיכר רבין בתל-אביב.

עיריות, עסקים וארגונים רבים כבר הכריזו על הצטרפות לשביתה ולאירועי המחאה, אבל כדי שההפגנה מחר תהיה מפגן הכוח ההמוני שהיא יכולה להיות, מובילות המחאה זקוקות לנו - קחו חלק במימון ההסעות כדי שנשים ערביות פעילות מישובי הצפון יגיעו להפגנה.

העלות של כל אוטובוס היא 2,400 ויש לנו 24 שעות לגייס 4800 ש״ח כדי לאפשר למאה פעילות מיפיע, טמרה ונצרת להשמיע את קולן בלב תל-אביב. הצטרפו עכשיו:  

 יותר מ-6,000 פעילות ופעילי זזים הצטרפו לקריאה שלנו לממשלה לאשר את תקציב התכנית למיגור אלימות נגד נשים. עכשיו הרגע להדהד את הקריאה הזו גם ברחוב ולהפעיל לחץ ישיר על הממשלה.

בין אם תוכלו להגיע להפגנה מחר בעצמכם ובין אם לא, יש לכל אחד ואחת מכם הזדמנות לתמוך בעזרת מימון ההסעות להפגנה לנשים ערביות שמובילות את המאבק יום יום, כל השנה. הצטרפו עכשיו כדי לקחת חלק במאבק ההיסטורי הזה:

בנחישות,

רלוקה, מחמוד, מעין, הלי, אלי ובנג׳י - צוות זזים

 

נ.ב. - כל פרטי ההפגנה מופיעים כאן:
https://act.zazim.org.il/go/3680?t=7&akid=3092%2E51791%2EzFlxkn

מקווה שנתראה

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-100,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.

--
יחדיו זה יותר