ליאור, משפחת סומרין צריכה אותך

ליאור גורפינקל • 8/2/2018 כניסותקק״ל פועלת לפנות משפחות בסילוואן - הצטרפו לקריאה ועמדו עם המשפחות

זזות וזזים יקרות/ים,

במקום לצאת לנטיעות, קק״ל חגגה השנה את ט״ו בשבט בסימן גירוש משפחות פלסטיניות וקידום אינטרסים של מתנחלים בשכונת סילוואן בירושלים המזרחית, ועכשיו קק״ל עומדת לגרש את משפחת סומרין מהבית בו היא חיה עשרות שנים.

לפני שבע שנים, לחץ ציבורי מול קק"ל עצר את הפינוי - עכשיו אנחנו צריכים לעשות את זה שוב. הצטרפו לקמפיין של ורד, פעילת זזים שפתחה את הקמפיין: שלחו מסר אישי ליו"ר קק"ל דני עטר וקראו לו לעצור את הפינוי!

משפחת סומרין, משפחה פלסטינית בת 18 נפשות, חיה בביתה בסילוואן יותר מ-50 שנה. אבל עכשיו נראה שקק״ל שוב מצטרפת לגופי ימין מתנחליים שמנסים להשתלט על כמה שיותר שטחים ובתים בסילוואן ובמזרח ירושלים בכלל, ופועלת לגרש את המשפחה.

פעילות ופעילים שהצליחו למנוע את הפינוי בפעם שעברה כבר החלו לפעול למען המשפחות, והפגינו מול משרדי קק״ל בט״ו בשבט עם הקריאה לא לעקור משפחות! עכשיו הם קוראים לנו להצטרף ולעצור את הפינוי - הפעם לצמיתות. הצטרפו עכשיו:


ורד, שפתחה את הקמפיין, כותבת: ״בתקופה של ט"ו בשבט, זמן שצריך להיות מוקדש לנטיעת עתיד טוב יותר, אנחנו מוכרחים ומוכרחות להשמיע את קולנו. בואו נקרא לקק"ל לחדול מכל נסיונותיה לפנות את משפחת סומרין, וכל משפחה אחרת בסילוואן ובכלל.״ הצטרפו עכשיו:  

בהערכה,  

צוות זזים

נ.ב. ורד פתחה את הקמפיין שלה באתר החדש שלנו, ״זזים בקהילה״, שמאפשר לכל פעילה ופעיל בזזים לפתוח קמפיין משלהם. גם לך יש רעיון לקמפיין שחשוב שכולנו נשמע עליו? לחצ/י כאן כדי לפתוח קמפיין משלך.

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-80,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.