ליאור, זה מה שקרה בזכותך

ליאור גורפינקל • כניסות

חזרתי עכשיו עם עוד יותר ממאה פעילות ופעילי זזים ממשרדי אתיופיאן איירליינס, שכבר מטיסה פליטים אל מותם. יחד קראנו לחברה לעצור את טיסות הגירוש - ככה זה נראה: 

מאבטחי בניין המשרדים של אתיופיאן איירליינס היכו ודחפו אותי ואת הפעילים עומר ואמנון, כדי למנוע מאיתנו לעלות למשרדי החברה ולהגיש שם אישית את אלפי המכתבים ששלחו פעילות ופעילי זזים. אבל המכות האלו לא יעצרו אותנו: יחד כבר שכנענו טייסים ישראלים לסרב לשתף פעולה עם הגירוש, והפעולה היום מול משרדי אתיופיאן היא יריית הפתיחה לקמפיין בינלאומי שיעצור את טיסות הגירוש.

המאבק והקמפיין הבינלאומי דורשים משאבים רבים, וכדי להמשיך עד לניצחון ולביטול הגירוש האכזרי, אנחנו צריכים גם אותך - לחצ/י כדי לתרום למאבק נגד הגירוש:

אתיופיאן איירליינס, יחד עם רויאל גו׳רדניאן וטורקיש איירליינס, מטיסות כבר עכשיו מאות פליטים בחודש אל מותם, עוד לפני יישום תכנית הגירוש של הממשלה. עד עכשיו הטיסות האלו התנהלו מתחת לרדאר, והיום שברנו את קשר השתיקה. חברות התעופה כבר מתחילות לחשוש - בואו נגביר את הלחץ לפני שקצב הגירוש יגבר.

כבר יותר מחודש שקהילת זזים מגויסת כולה למאבק בתכנית הגירוש. 12,500 זזות וזזים כבר שכנעו טייסים וצוותי אוויר ישראלים לסרב לגרש פליטים, והסערה התקשורתית שיצרנו כבשה כותרות בארץ ובעולם. עכשיו אנחנו מפנים את הכוח האזרחי האדיר של הקהילה שלנו לחברות התעופה הזרות. הפעולה היום היתה רק ההתחלה, וההמשך תלוי בך ובכל אחת ואחד מאיתנו - לחצ/י כדי לתרום למאבק בגירוש:  

בזכות ההתעוררות המרגשת של עשרות אלפים שמתעקשים לעשות את הדבר הנכון לנוכח המדיניות האכזרית והשרירותית של הממשלה - אנחנו יכולים לנצח במאבק הזה. במוצ״ש הקרוב (24.2) תושבי דרום תל אביב מארגנים הפגנת ענק נגד הגירוש  ברחוב לוינסקי, ומזמינים את כולנו להצטרף ולקרוא יחד איתן ואיתם: בעד דרום תל אביב, נגד הגירוש! לפרטים נוספים ולהצטרפות להפגנה לחצו כאן.


בתקווה ונחישות,

אלי, רלוקה, מעין, הלי, שדא ובנג׳י - צוות זזים

------------

לקריאה נוספת:

עשרות פעילים נגד תוכנית הגירוש מפגינים מול משרדי "אתיופיאן איירליינס"/אמיר אלון, וייניט: 19.2.17

https://act.zazim.org.il/go/2797?t=8&akid=1972%2E51791%2EQ_tnaM

דיווח של חדשות ערוץ 10 בטוויטר:

https://act.zazim.org.il/go/2798?t=10&akid=1972%2E51791%2EQ_tnaM

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-80,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.