ביחד ננצח את השנאה

ליאור גורפינקל • 8/5/2018 כניסות


---------- Forwarded message ---------
‪From: אלי - זזים <zuzu@zazim.org.il>‬
‪Date: יום ג׳, 8 במאי 2018, 09:52‬
‪Subject: ביחד ננצח את השנאה‬
‪To: ליאור אליאסף גורפינקל <liorgurfinkel@gmail.com>‬


יחד נעביר מסר של תקווה מול הגזענות של יום ירושלים

זזות וזזים יקרות/ים,

דמיינו שביום ירושלים הקרוב, העיר תוצף במסרים של צדק, סובלנות ותקווה - במקום קריאות השנאה והגזענות שאליהן כבר כמעט התרגלנו. צעדת ״ריקוד הדגלים״ תעבור גם השנה בלב העיר העתיקה. ואם זה לא מספיק, טקס העברת השגרירות האמריקאית יערך כבר למחרת. המסר לתושבים הפלסטינים הוא ברור - אין להם מקום בעיר שלהם.

אבל אנחנו יכולים לשנות את השיח. לקראת יום ירושלים, נתלה פוסטרים ברחבי העיר ולאורך מסלול הצעדה שיזכירו לביבי, לימין ולטראמפ ש-״ירושלים היא בירת שני העמים״.

הצעדה תתקיים ביום ראשון, ונשארו לנו ימים ספורים בלבד כדי להציף את העיר במסר של תקווהעלות העיצוב, ההדפסה והתלייה היא 14,200 ש״ח, וכדי שנוכל להציב מסר של תקווה וסובלנות - אנחנו חייבים את התמיכה שלך. האם תוכל/י לתרום כדי לנצח את השנאה?

במצעד השנאה והגזענות השנתי, אלפים צועדים וצועקים ברחובות ״מוות לערבים״ ושרים שירים גזעניים - הסוחרים נאלצים לסגור את בתי העסק, והמצעד משתק את חיי התושבים הפלסטינים, גורם לנזק כלכלי עצום, ומעלה את רף השנאה והאלימות בעיר.

אבל מול הגזענות והשנאה, אנחנו נעביר מסר של תקווה לעתיד טוב יותר: כשאלפי המשתתפים במצעד הדגלים יגיעו ״לחגוג״ את יום ירושלים, וכשהדיפלומטים האמריקאים יגיעו לטקס פתיחת השגרירות -  אנחנו נקבל את פניהם עם מסר אמיתי וצודק: ״ירושלים היא בירת שני  העמים״.  

כדי לתלות את הפוסטרים ולהעביר את המסר - אנחנו צריכים אותך איתנו. עלות ההדפסה והתליה של מאות פוסטרים היא 14,200 ש״ח לחצ/י עכשיו כדי לתרום למען מסר של תקווה וסובלנות ביום ירושלים:

הקהילה שלנו כבר קיבלה את פניו של טראמפ לפני פחות משנה, כשעשרות פעילות ופעילי זזים מימנו פוסטרים שנתלו ברחבי העיר עם המסר ״Don't buy the fake news - Jerusalem is divided". עכשיו אנחנו עומדים מול אלפים שמפיצים גזענות ושנאה. אבל אם נגייס את הכוח שלנו גם הפעם, המסר שלנו - של סובלנות, של תקווה, ושל עתיד טוב יותר לכולנו - ינצח.

בנחישות ותקווה,

אלי, מעין, רלוקה, שדא, הלי ובנג׳י - צוות זזים 

 

נ.ב. בתור תושב ירושלים, הקמפיין הזה חשוב לי במיוחד. קשה מאוד להיות בעיר ביום ירושלים - אבל אני יודע שהתמיכה של כל אחת ואחד מכם תתן לי את הכוח להמשיך הלאה. לחצו כאן כדי לתרום.

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-80,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.