חאן אל אחמר: הבולדוזרים בשטח

ליאור גורפינקל • 14/10/2018 כניסות


חאן אל אחמר בסכנת הריסה מידית - עשרות ילדים, נשים וגברים תכף יגורשו מבתיהם, בית הספר האזורי יהרס, ואורח חייהם של משפחות שלמות יקטע בין לילה.

כוחות גדולים של הצבא כבר מכשירים את השטח לקראת ההרס -וזה הזמן לתמוך בתושבים ולקרוא לעצור את הגירוש. אני פונה אליך כי אני יודעת שאכפת לך -  כדי לחזק את הקול של הקהילה שלנו נגד ההריסה, שתפ/י עכשיו את הקמפיין עליו חתמת,  עם חברים ומשפחה:

מול המציאות הקשה, הפעילים ופעילות שמגיעים מכל הארץ, מארגונים שונים ובאופן עצמאי -  מראים לתושבים שיש קהילה שאכפת לה. קהילה שעומדת נחושה במאבק למען הצדק ונגד הכיבוש, פועלת כדי לבנות תקווה ואמון בין ישראלים ופלסטינים, ולא מוכנה לעמוד מנגד מול נסיונות הסיפוח של ממשלת הימין הקיצוני.

כדי שעוד מאות אנשים יחשפו למאבק של חאן אל אחמר ויוכלו לתמוך בתושבות ותושבים שנמצאים בסכנת  גירוש מידית - שתפ/י את הקמפיין וספר/י לחברים למה החלטת לפעול נגד ההרס ולמען תושבי חאן אל אחמר.

 העתיד שלנו תלוי ביכולת לעמוד יחד כקהילה לצד קהילה ולהיאבק כדי שיהיה פה טוב. אנחנו לא יכולים לעמוד מנגד כשקהילה שלמה הולכת להיהרס - יחד אתך נשמיע קול זעקה, ונראה לתושבי ותושבות חאן אל אחמר שהם לא לבד.

בסולידריות,

צוות זזים

 

לקריאה נוספת:

מה ליברמן לא מספר על חאן אל-אחמר / עו"ד תאופיק ג'בארין - מייצג את קהילת חאן אל-אחמר, ידיעות אחרונות .2018 14.10.  

https://act.zazim.org.il/go/3475?t=8&akid=2865%2E51791%2E23Y2Rt

האולטימטום לתושבי חאן אל-אחמר פג היום; ישראל עשויה לפנות את הכפר בכל רגע / עמירה הס, הארץ 1.10.2018

https://act.zazim.org.il/go/3476?t=10&akid=2865%2E51791%2E23Y2Rtזזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-100,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.