נשלח לך עדכון מפרויקט "עוצרים את הגירוש"

ליאור גורפינקל • 22/3/2018 כניסות

הגענו ליעד - זו לא סיבה לעצור

בזכותכם ובזכותכן - יותר מ-1,300 תורמות ותורמים

200,000 שקלים הולכים לעזור לעצור את הגירוש!

כל אחד ואחת מכן הופכים בזאת לחלק מתנועה אדירה, לחלק ממחאה, לחלק מעמידה איתנה נגד הגירוש. כל שקל שנתרם לקמפיין ישמש את המאבק, ובעיקר את העצרת הגדולה שתתקיים בשבת הקרובה בכיכר רבין - בואו להשמיע את קולכם, בואו להגיד לא לגירוש - לינק לאיוונט

נשאר לנו כמעט שבוע שלם לקמפיין - ואין לנו יותר מרגע קל לחגוג את הניצחון - המלאכה עוד מרובה, ואם נצליח להגיע ליעדים הבאים שלנו, נוכל להמשיך לממן חוגי בית, הסעות, שילוט, דוכני הסברה, ופעילויות התנגדות בכל רחבי הארץ, להגיע ליעדים חדשים ולשנות את השיח הציבורי.

אנחנו משיכות במרץ לעבר היעדים הבאים שלנו: אם נגיע ל-250,000 ש"ח, נוכל להוציא לפועל את התכנית לליל סדר חגיגי יחד, אם נעבור את הסכום הזה, נוכל להתחיל לתכנן את האירוע הענק הבא! 

זה הזמן להיכנס שוב לאתר הקמפיין, לבחור תשורה נוספת מעשרות התשורות הנהדרות שמתחדשות מידי יום, ולתמוך בהמשך העשייה הנהדרת נגד הגירוש - כל תרומה היא מגפון שמהדהד את קולות המחאה למען מבקשי המקלט.

חלוקת התשורות תתחיל רק לאחר סיום הקמפיין בעוד שישה ימים - אנא התאזרו בסובלנות.

____________________________________________________________________

תודה מיוחדת ומקרב לב ל-1,316 התורמים שעזרו לנו להגיע ליעד הראשוני, לאינטגרל דוג׳ו, ברוך אורן, רצי הסמטה, מישמאש - אוכל טבעוני, עידית ברוך, סטודיו תנועות, אושרי בן ארוש, הטייס, אודי גורן, זירת החשיבה, סנדיה בת קמה, סיון פנדוס, טל גולדמן, נעמה גילה, ל״פשוט״ תאטרון יער, גלריה תאטרון החנות, פואטרי סלאם ישראל, אורי רביב, לבנת סמרה, ליהי יפה, רוני קנטור, מיכל מלב, זויה צ׳רקסקי, יונת המדבר, אורנה ואלה, האנוי, אה לה רמפה, סיון פדנס כספי, חמוטלת, ״התרבוש״, תאטרון האימפרוב, סיפור פשוט, טריו רז, חנה אריאל, סטודיו דנה, יהלי זיו, ענבר שפרוני, פיצה פיפל, לשי כרמלי פולק שביים וערך את הסרטון, לורד רוטנברג, גילה ישראל, ה"פולניה" מיכל פישביין, קום-איל-פו,  אםבאלה, בר הנסיך, מרכז איינגאר ליוגה, דניאל, תאטרון האימפרוב, אלהיוגה, יערה, מופעי האוצר, סמדר מ"מחרוזית", זהר צמח וילסון, נעה ויכנסקי, אילנה זפרן, לכל שאר האנשים הנהדרים שנרתמו למטרה ותרמו לנו תשורות נפלאות, ולכל מי שגייסו, שתפו והפיצו את הקמפיין. בלעדיכם ובלעדיכן זה לא היה קורה.לחץ כאן לצפיה בעדכון שנשלח אליך.


בברכה,

צוות giveback.co.il

 

להסרה מקבלת עדכונים מפרויקטים באתר ניתן ללחוץ כאן ולהוריד את הסימון מרשימת הדיוור.