מסר מיוחד מתושבי חברון

ליאור גורפינקל • 11/3/2019 כניסות---------- Forwarded message ---------
From: אלי - זזים <zuzu@zazim.org.il>
‪Date: יום א׳, 10 במרץ 2019, 11:24‬
‪Subject: מסר מיוחד מתושבי חברון‬
‪To: ליאור אליאסף אליאסף גורפינקל <liorgurfinkel@gmail.com>‬


כשהם מנסים להשתיק אותנו, אנחנו נשמיע קול יותר חזק}
 

ועדת הבחירות פסלה את האזרחים הערבים, והכשירה את הכהניזם. אבל אנחנו לא נתן לקיצונים לנצח. לחצו כאן כדי לצפות ולשתף ועדת הבחירות בכנסת הכשירה את הכהניסטים ואישרה את התמודדותם של בן ארי ובן גביר לכנסת, ובאותה נשימה פסלה את רשימת רע״ם-בל״ד ואת עופר כסיף ממפלגת חד״ש.

אנחנו לא נתן למסע ההסתה של נתניהו והימין הקיצוני לנצח - ודווקא כשהם מנסים להשתיק את קול השוויון, הדמוקרטיה וסיום הכיבוש, אנחנו הולכים לפעול במלוא המרץ כדי להחזיר בדיוק את אותו קול למרכז הבמה:

לקראת הבחירות, הכנו סרטון בו תושבי חברון הפלסטינים פונים אלינו, הישראלים, ומזכירים לכולנו בדיוק על מה אנחנו הולכים להצביע, ושהפתק שלנו בקלפי - קובע להם, ולמליוני פלסטינים, את העתיד.

המסר שלנו כבר מהדהד: מעל 40,000 כבר צפו בסרטון ומאות שיתפו - וזה רק קצה הקרחון. יחד נוכל להגיע לעוד מאות-אלפים ולהשמיע את קולם של הפלסטינים החיים תחת שלטון צבאי. לחצ/י כאן עכשיו כדי לצפות בסרטון ולשתף אותו ברחבי הרשת:

אחרי החלטת ועדת הבחירות בשבוע שעבר, עכשיו ברור מתמיד: הבחירות בעוד חודש הן בין גזענות, שנאה, והסתה - לבין עתיד של שותפות, דמוקרטיה, וזכויות אדם. בזמן שהמפלגות עסוקות בלהיבחר, אנחנו רואים את התמונה הגדולה - את ההכרח לסיים את הכיבוש, ולהגן על האפשרות לחיות כאן בשוויון, יהודים וערבים, אחרי ה-9 באפריל. בואו נעשה את זה יחד.


נ.ב. כשהצטרפת לזזים, הבטחנו שלא נשלח יותר מהודעה אחת בשבוע. בדרך-כלל אנחנו עומדים בזה, אבל לקראת הבחירות יש כל כך הרבה דברים שאנחנו רוצים להזיז ומה שמוטל על הכף חשוב כל כך, שאנחנו חורגים ממנהגנו ומציעים לך ול שאר חברי הקהילה שלנו כמה הזדמנויות לפעולה בשבוע. אנחנו מתנצלים על העומס, ומבטיחים לחזור לשגרה ב-10 באפריל.

לקריאה נוספת: 

"כשתלך לקלפי, זכור: אני משלם את מחיר ההצבעה שלך" / אורלי נוי, שיחה מקומית 6.3.2019
https://act.zazim.org.il/go/3854?t=9&akid=3532%2E51791%2EqC14yC

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-135,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.
להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.