הנה 4 דברים שאפשר לעשות עוד היום נגד גירוש מבקשי המקלט‎

ליאור גורפינקל • 5/2/2018 כניסות


‏---------- הודעה שהועברה ----------
מאת: "אלון-לי גרין מתנועת עומדים ביחד" <alonlee.green@standing-together.org>

View this email in your browser


חברות וחברים יקרים, 

שמעתם כבר ובטח אפילו תמכתם כבר במאבק נגד גירוש מבקשי המקלט ובעד שכונות דרום ת"א. עכשיו, אנחנו רוצים לבקש מכם להצטרף לפעילות. פגשתם אותנו ברחוב, בכניסה לסופרמרקט השכונתי, בפייסבוק או באימייל. נתקלתם במאבק שלנו בירושלים, בת"א, בחיפה או בבאר שבע. שמעתם והשתכנעתם שגירוש מבקשי המקלט הוא מסוכן, ושדבר לא ישתנה בעקבותיו בשכונות דרום ת"א.

אנחנו רוצים להציע לכם להצטרף אלינו לפעילות במאבק. לא כי פעילות באינטרנט או חתימה על עצומה ברחוב הן לא מספיקות. אלא בגלל שאנחנו צריכים אתכם. כדי לנצח במאבק נגד הגירוש אנחנו צריכים עוד ועוד פעילות ופעילים במאבק הזה. בשבוע שעבר יצאנו לרחוב בארבע ערים, השבוע זה כבר יהיה 7. בשבוע הבא - זה יכול להיות 20. בשביל זה אנחנו צריכים אתכם. בפעילות בשטח, בטלפנות, בפעילות ברשת, בעשייה למען שכונות דרום ת"א ונגד גירוש מבקשי המקלט מישראל. 

הקדישו שתי דקות למייל הזה ולחצו על אפשרות ההצטרפות העדיפה עליכם.
לתרומה למאבק

הצטרפות לפעילות בשטח
 
כדי לשכנע כמה שיותר אנשים בציבור להתנגד לגירוש מבקשי המקלט, ולתמוך בפתרונות אמיתיים לשכונות דרום ת"א - אנחנו צריכים להיות ברחוב. בכל רחוב. אנחנו רוצים להגיע לכל אדם בישראל, ודרך טובה להצליח לעשות את זה, זה להיות איפה שאנשים נמצאים. לדבר איתם, להקשיב להם, לשכנע ולצרף אותם להתנגדות לגירוש. 

כבר עכשיו, אנחנו פרוסים בירושלים, בחיפה, בהרצליה, בפרדס חנה, ברחובות, בבאר שבע ובתל אביב. כל אחת מהנקודות האלה - מורכבת מאנשים כמוכם, שפעם בשבוע נותנים שעתיים מהזמן שלהם (מותר גם יותר, לא לדאוג) ויוצאים איתנו לשטח. 

אם אתם מתגוררים באחת מהנקודות האלה - הקליקו על הכפתור הרלוונטי לכם, והצטרפו לקבוצת הווטסאפ האזורית שלכם, בה מתואמת פעילות השטח. הקבוצות לא חופרות, אל נועדו להעברת מידע ותיאום פעולות בשטח.

לא מתגוררים באחת הנקודות האלה? מלא את הלינק הזה ונבנה ביחד אתכם פעילות ראשונה במקום  מגוריכם: 

בחרו את קבוצת הפעילות הקרובה אליכם:
להצטרפות לקבוצת הווטסאפ הירושלמית
להצטרפות לקבוצת הווטסאפ התל אביבית
להצטרפות לקבוצת הווטסאפ החיפאית
להצטרפות לקבוצת הווטסאפ בהרצליה
להצטרפות לקבוצת הווטסאפ בבבאר שבע
להצטרפות לקבוצת הווטסאפ ברחובות
להצטרפות לקבוצת הווטסאפ בחדרה והסביבה

הצטרפות למטה הטלפנות של המאבק
 
כן, אנחנו מתקשרים לאנשים. ממש כמו שעשו פעם. מתקשרים למי שהשאירו לנו את הפרטים שלהם, מזמינים אותם להפגנה הגדולה ב-24 בפברואר (שריינתם כבר ביומן), מזמינים אותם לפעילות בשטח ולאירועים הגדולים נגד הגירוש שמתקיימים ביישוב שלהם. לא מדובר בטרחה, אלא בשיחת טלפון קצרה ובנויה מראש שבה אנחנו בסך הכל מגדילים את הכוח של המאבק ומפיצים אותו הלאה. 

למה חשוב להצטרף למטה הטלפנות? קודם כל, כי אם אין לכם זמן לצאת לשטח או לעשות דברים מחוץ למשרד או לבית - זה בדיוק הפעילות שמתאימה לכם. הטלפנות מתבצעת מהטלפון הנייד שלכם, מתי שנוח לכם (לא להקשר לאנשים ב-23:00 בלילה, כן?). מקבלים רשימת טלפונים, תסריט שיחה ומתקשרים לעשרה אנשים. זהו.

לחצו על הכפתור אם אתם רוצים להצטרף למטה הטלפנות שלנו:
להצטרפות למטה הטלפנות

הצטרפות למטה הקלדנות שלנו
 
אם אתם ממש לחוצים ואין לכם זמן - זו האפשרות בשבילכם. נכון מאות אנשים חותמים לנו על העצומות בכל יציאה לרחוב? אז את הפרטים שלהם צריך להקליד ולהעביר לרשימת התומכים המרכזית. ובזה אנחנו צריכים המון עזרה.

איך זה מתבצע? פשוט מאוד: מקבלים צילום של רשימות החותמים, ומקלידים את שברשימות לתוך טופס מיוחד. פשוט, קל ויכול להתבצע בכל שעה ביום או בסוף השבוע. 

לחצו על הכפתור אם אתם רוצים להצטרף למטה הטלפנות שלנו:
להצטרפות למטה הקלדנות

תרמו למאבק
 
אם אתם לא מצליחים למצוא זמן לפעילות, ויש לכם את האפשרות - תרמו למאבק שלנו. יציאות לשטח, עולות כסף. פרסום בפייסבוק, עולה כסף. תליית שלטים ברחוב, עולה כסף. כל תרומה - תומכת באופן משמעותי במאבק. זהו. 

לחצו על הכפתור אם אתם רוצים ללתרום למאבק:
לתרומה למאבק
ודבר אחרון
 
יש גם אפשרות למטיבי לכת. אם אתם מרגישים מחויבים למאבק (וגם הגעתם לסוף הניוזלטר, כל הכבוד) - יש לנו מה להציע לכם לעשות. אתם יכולים, למשל, להפוך למפעילי קבוצות ווטסאפ, לרכזי פעילות בשטח, למארחים של חוג בית, למנהלי מטה טלפנות. כתבו לנו באימייל שאתם רוצים לקחת חלק משמעותי במאבק. אנחנו כבר נדאג לחזור אליכם: alonlee.green@standing-together.org


תודה רבה ובהצלחה לכולנו, 
אלון-לי גרין
המנהל הארצי של תנועת עומדים ביחד

*

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.