פליטים - עוד דבר אחד

ליאור גורפינקל • 19/1/2018 כניסות

‏---------- הודעה שהועברה ----------
מאת: "אלי - זזים" <zuzu@zazim.org.il>
תאריך: 18 בינו׳ 2018 16:17
נושא: פליטים - עוד דבר אחד
אל: "ליאור גורפינקל" <liorgurfinkel@gmail.com>
‏עותק:

מגבירים הילוך ברשתות החברתיות

הי ליאור,

יחד אתך עוד כ-7,000 פעילות ופעילים פנו לאיגוד הטייסים הישראלי וקראו לטייסים לעשות את הדבר הנכון ולא לשתף פעולה עם גירוש הפליטים!

הקריאה שלנו כבר מתחילה להדהד, אבל אנחנו חייבים להגביר את הלחץ - איגוד הטייסים וחברות התעופה דואגים לעדכן את העוקבים שלהם ברשתות החברתיות, ובמיוחד בטוויטר. שתפו עכשיו את הקריאה כדי שהם לא יוכלו להתעלם מאיתנו:

 

אלפים כבר הצטרפו, ועכשיו אנחנו מגבירים את הלחץ ומרחיבים את הקריאה: שלוש חברות ישראליות מספקות שירותי קרקע לחברות תעופה בינלאומיות, וגם נציגי החברות יכולים לסרב לשתף פעולה עם האכזריות של הממשלה. בין אם הגירוש המתוכנן יבוצע ע״י חברות ישראליות או בינ״ל - בואו נגרום להם לעשות את הדבר הנכון ולא לקחת חלק בטיסות הגירוש של מבקשי המקלט.

שתפ/י עכשיו את הקריאה כדי להגביר את הלחץ ברשתות ובתקשורת, וכדי שאיגוד הטייסים וצוותי הקרקע ישמעו אותנו ויסרבו לשתף פעולה עם הגירוש האכזרי:

 

הקהילה שלנו לא יכולה לעמוד מנגד כשאלפי בני אדם נשלחים למדינות בהן חייהם בסכנה. מהקריאה להזרמת חשמל ומניעת אסון בעזה עד למאבק על חייהם של פועלי הבניין, אנחנו פועלים יחד שוב ושוב למען הצדק, גם בנושאים הקשים ביותר. הפעם נצטרך לפעול בכל הכוח - ולעשות יחד את הדבר הנכון.  

בנחישות,

אלי וכל צוות זזים - מעיין, רלוקה, בנג׳י, הלי ושדא.

 

 

לקריאה נוספת:

אלפים חתמו על קריאה לטייסים: סרבו לקחת חלק בגירוש פליטים מישראל,יעל מרום/ שיחה מקומית, 15.1.18:

https://act.zazim.org.il/go/2385?t=8&akid=1864%2E51791%2EjX_6kK

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-80,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.