הכהניזם מגיע לכנסת. אנחנו לחברון

ליאור גורפינקל • 22/2/2019 כניסות


---------- Forwarded message ---------
From: אלי - זזים <zuzu@zazim.org.il>
‪Date: יום ה׳, 21 בפבר׳ 2019, 13:54‬
‪Subject: הכהניזם מגיע לכנסת. אנחנו לחברון‬
‪To: ליאור אליאסף אליאסף גורפינקל <liorgurfinkel@gmail.com>‬


ככה נראה העתיד שהכהניסטים מתכננים בשבילנו

זזים וזזות יקרות/ים,

כהנא חוזר. 25 שנה אחרי טבח ברוך גולדשטיין במערת המכפלה, ואחרי שחברון הפכה לשמורה המוגנת של הכהניזם, רוכלי טוהר הגזע היהודי עומדים להיכנס לכנסת בחסות נתניהו.

אנחנו קוראים למועמדים ולציבור להפסיק להתעלם - ולבוא להסתכל למציאות הכיבוש בעיניים.

יותר ממאתיים אזרחיות ואזרחים כבר נרשמו לסיור המשותף שלנו עם שוברים שתיקה בחברון ב-1.3.19 - ובימים הקרובים נצבע את ירושלים, ת״א וב״ש במאות פוסטרים שקוראים למועמדים להפסיק עם הסיסמאות והגמגומים, ולבוא איתנו לחברון כדי לראות איזה עתיד בן גביר וחבריו מדמיינים לכולנו. בלי זה - שום איחוד לא יעזור. העיצוב, ההדפסה ותליית הפוסטרים תעלה 9,000 ש״ח - ולא נוכל לעשות את זה בלעדיך. האם תוכל/י לתרום כדי שנצליח להביא את המציאות בשטחים ישירות ללב השיח הציבורי?

בשבוע הבא נצא עם סדרת סרטונים שצילמנו יחד עם שוברים שתיקה בחברון, שבהם פלסטינים תושבי חברון פונים ישירות אלינו, הישראלים, ומזכירים לנו שההחלטה שלנו בקלפי קובעת גם את גורלם. את הסרטונים האלו נפיץ ברשת בעברית וערבית - כדי שהמסר שלנו יגיע לכל אזרח ישראלי בעל זכות הצבעה. הפקת והפצת הסרטונים תעלה 10,500 ש״ח - ולא נוכל לעשות את זה בלעדיך. האם תוכל/י לתרום כדי שנצליח?

בזמן שבימין ״המתון״ מפנטזים על סיפוח, בימין הקיצוני מאמצים את תורת כהנא, ובמחנה האלטרנטיבה כל כך מפחדים לדבר על הכיבוש, שכבר קשה להבחין מי ימין ומי מציג אלטרנטיבה - אנחנו מביאים קול חד וברור נגד הכיבוש ולמען העתיד של כולנו. הבחירה שלנו בקלפי תקבע את עתידם של כ-5 מיליון פלסטינים החיים תחת כיבוש ושליטה צבאית בגדה המערבית, בעזה ובמזרח ירושלים. ב-9.4 הקול שלנו הוא לא רק שלנו - ולפני שנלך לקלפי - כולנו חייבים לדעת על מה אנחנו מצביעים.

בזמן שכולם רצים להתאחד ורה״מ נתניהו עסוק בלדחוף את ממשיכי דרכו של כהנא לכנסת - אנחנו יוצאים לדרך כדי להביא, יחד אתך, את המסר הקריטי שלנו נגד הכיבוש לכל מקום - בשטח, ברשת, בשלטי חוצות ומול בתיהם של המועמדים - לאורך כל תקופת הבחירות. אבל כל זה דורש משאבים רבים: צילום והפקת הסרטונים בעברית וערבית, עיצוב, הדפסת ותליית הפוסטרים יעלו יחד כ-19,500 ש״ח - וכדי שנוכל לגייס את הסכום הדרוש ולהפיץ את המסר - אנחנו חייבים גם אותך. האם תוכל/י לתרום כדי שנצליח להביא את מציאות הכיבוש למרכז הבמה?

כנראה שמת לב שאנחנו שולחים יותר מיילים מהרגיל. אנחנו מתנצלים על העומס, אבל אנחנו גם יודעים שנשארו לנו רק חודשיים כדי להעלות את סיום הכיבוש לראש סדר היום. אז שוב תודה ענקית על הפעילות שלך איתנו - אנחנו יודעים שרק יחד נוכל להצליח.

בהערכה ונחישות,

אלי, מעין, רלוקה, כפאח, בנג׳י, הלי, קרני ואורנת - צוות זזים

נ.ב. במהלך הסופ״ש אנחנו נתלה את הפוסטרים גם מול בתיהם של המועמדים. רוצה להצטרף לתלייה? הגב/י למייל הזה.

נ.נ.ב רוצה להצטרף לסיור שלנו עם שוברים שתיקה בחברון? מעולה - כאן נרשמים!

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-135,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.