ליאור, בזכותך הגענו למיליון!

ליאור גורפינקל • 17/2/2019 כניסותממש התרגשתי מהתמיכה שלך בזזים! בזכותך ובזכות עוד אלפי פעילים כמוך, גייסנו ב-2018 מיליון ש״ח בתרומות קטנות מישראלים. אז קודם כל, תודה ענקית. זה היה רוב התקציב שלנו בשנה שעברה, מה שאומר שרק בזכותך ניצחנו במאבק נגד גירוש הפליטים, סיכלנו את חוק נאמנות בתרבות, הורדנו פרסומים מסיתים מהאוויר ועוד כל כך הרבה.

התמיכה שלך חשובה במיוחד - התרומות החודשיות שלך ושל עוד 450 פעילים ופעילות כמוך, הן 20% מהתקציב השנתי שלנו ובזכות היציבות הזו אנחנו יכולים לתכנן קדימה ולהבטיח את היציבות והצמיחה של התנועה שלנו.

רגע לפני ש-2018 נגמרה, ביקשתי ממך ומשאר הפעילים שלנו להתגייס כדי שנגיע ליעד של מיליון ש״ח לפני סוף השנה. ההיענות היתה מרגשת - תוך כמה ימים, גייסנו את כל הסכום! זה מספר חסר תקדים, שמוכיח את הכוח האדיר של התנועה שלנו.

זה אומר שיחד איתך, 135,000 הפעילים והפעילות בזזים הם ״בעלי המניות״ העיקריים בתנועה שלנו, ואנחנו לא חייבים שום דבר לאף אחד אחר (60% מהתקציב ב-2018 הגיע מתרומות פעילים ו-40% הנותרים מקרנות פרטיות - אנחנו לא מקבלים כסף מממשלות, תאגידים או מפלגות).

זה אומר גם שאנחנו תלויים בתמיכה שלך ושל הפעילים האחרים כדי לשמור על העצמאות שלנו. לכן אני כותבת לך כדי להודות לך על האמון, שבזכותו אנחנו יכולים לרוץ קדימה ולנצח - אין כמוך!


תודה על כל העשייה שלך,

רלוקה וכל צוות זזים - מעין, כפאח, הלי, אלי, קרני, בנג׳י ואורנת

 

נ.ב. - כרגע, כשרק 20% מהתקציב שלנו שמגיע מתרומות חודשיות שלך ושל פעילים נוספים מובטח, 80% מהפעילות שלנו בסכנה בכל רגע נתון ואנחנו לא יכולים לתכנן את המאבקים של 2019. לכן פניתי לשאר הפעילים בבקשה להצטרף אליך למשפחת התומכים הקבועים ולהבטיח את היציבות והשגשוג של התנועה שלנו.

נ.נ.ב - אם יש לך אפשרות לתרום לפעילות שלנו גם באופן חד פעמי, אני מזמינה אותך לעשות זאת בקישור כאן:
http://act.zazim.org.il/go/3826?t=4&akid=3409%2E51791%2E-s7KUk 

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-135,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.

--
יחדיו זה יותר