חוק החופים - הלחץ שלך השפיע

ליאור גורפינקל • 6/6/2018 כניסות
אתמול השרים דנו בתיקון לחוק החופים - אלו התוצאות

זזות וזזים יקרות/ים,

הלחץ שלך משפיע: אתמול ועדת השרים התכנסה כדי להכריע בנושא החופים שלנו - ולבחור בין הציבור לבין מכירת הים של כולנו לטייקונים.

למרות כוחות שניסו להוריד את חוק החופים מסדר היום לצמיתות, השרים החליטו כי ההצבעה תתקיים כבר בחודש יולי. השר להגנת הסביבה זאב אלקין, שקיבל את החתימות של מעל 20,000 מאיתנו, הוביל את המהלך והתעקש שהחוק יעלה להצבעה עוד הקיץ.

כארגון שמונע ע״י פעילים, חשוב לנו לשמוע מכל אחת ואחד מכם ולהחליט יחד איך להמשיך הלאה. נשאר לנו חודש כדי להציל את החופים - במה את/ה חושב/ת שהקהילה שלנו צריכה להתמקד? 

 

 

כמאה פעילות ופעילים תרמו לשלטים וציוד מחאה, ואתמול הגענו לכנסת רגע לפני ההצבעה כדי להזכיר לשרים שהחוף שייך לכולנו. ככה זה נראה:

אנחנו עומדים מול בעלי אינטרסים ואילי נדל״ן שרוצים שהמאבק למען החופים שלנו יעלם - אבל הקהילה שלנו כבר הוכיחה שיש לנו כוח עצום ואנחנו לא הולכים לשום מקום. עכשיו אנחנו צריכים לשמוע מה דעתך: האם תוכל/י להקדיש 2 דקות להשתתף בסקר ולהשפיע על המשך המאבק למען החופים?

בזכות מאבק אזרחי החוק להגנת החופים עבר ב-2004, ורק לחץ אזרחי יוכל להעביר את התיקון הנחוץ גם הפעם. יחד כבר שכנענו את אלקין לעמוד לצידנו, והשארנו את התיקון לחוק על סדר היום. יחד נמשיך לפעול בכל הכוח למען החופים של כולנו - עד שננצח.

בנחישות,

אלי, מעין, רלוקה, מחמוד, בנג׳י והלי - צוות זזים

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-80,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.