עדכון: עוצרים את אלימות המתנחלים

ליאור גורפינקל • 29/7/2018 כניסות


עשרות פעילות ופעילי זזים הצטופפו ביום שישי האחרון סביב בורהאן, רועה צאן מקהילת סמרה שבצפון בקעת הירדן. אלא שהכפר היה נטוש. רק לפני כמה שבועות עוד היתה בסמרה קהילה משגשגת, אבל מתנחלים אלימים ממאחז סמוך תקפו שוב ושוב את עדרי הצאן ואת הרועים עצמם, ולמשפחות פשוט לא היתה ברירה והם נאלצו לעזוב.

הקהילה שלנו פעולת שוב ושוב נגד אלימות המתנחלים ולמען סיום הכיבוש והזכות של משפחות פלסטיניות לחיות בכבוד. יחד איתך, אלפים כבר קראו למנהל האזרחי לעצור את המתנחלים האלימים ולהגן על הרועים - אבל החיילים בשטח מתעלמים. אנחנו לא ויתרנו - ובזכות 243 פעילות ופעילי זזים שמימנו את הפעולה, הגענו לקהילות עצמן לסיור מחאה וסולידריות.  

אנחנו יודעים שאפשר לנצח - אבל המאבק לסיום הכיבוש הוא ארוך ודורש משאבים רבים - וכדי שנוכל להמשיך לפעול כדי לעצור את האלימות ולתמוך במאבקן של קהילות שונות על אדמותיהן, אנחנו צריכים אותך איתנו. לחצ/י כדי לתמוך בפעילות שלנו בתרומה חודשית קבועה:

הסיור הזה וכל הפעילות שלנו מתאפשרים אך ורק בזכות התמיכה שלך ושל כ -100,000 פעילות ופעילי זזים. כדי שנוכל להמשיך במאבק הארוך למען סיום הכיבוש, נגד האלימות ולמען זכותן של המשפחות לחיות בכבוד, אנחנו צריכים את התמיכה שלך.

כבר עכשיו, יותר מ-50% מתקציב ההוצאות שלנו מגיע מתרומות קטנות של פעילות ופעילי זזים. התרומות החודשיות של פעילות ופעילים בדיוק כמוך, מאפשרות לנו לשמור על יציבות ולפעול באופן עקבי נגד הכיבוש ולמען העתיד של כולנו. בשביל שנוכל להמשיך לפעול לאורך זמן, ולהשפיע - אנחנו צריכים אותך איתנו. לחצ/י כדי לתמוך בפעילות שלנו בתרומה חודשית קבועה:

פעם אחר פעם, קמפיין אחר קמפיין, הקהילה שלנו עומדת נחושה במאבק לסיום הכיבוש ולמען עתיד צודק וטוב יותר לכולנו. יחד הזרמנו מים לכפרים שנותקו מתשתית המים בשיא הקיץ, תמכנו בחקלאים פלסטינים בעונת המסיק, והרמנו קול זעקה למען תושבי עזה - בזכותך נמשיך לפעול, עד שננצח.

בהוקרה ותקווה,

אלי, מעין, מחמוד, בנג׳י, רלוקה והלי - צוות זזים 

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-80,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.