הזדמנות להכפיל את התרומה שלך

ליאור גורפינקל • 30/12/2018 כניסות



חסר לנו רק קצת כדי להגיע למיליון ולהכפיל את הכוח שלנו - אנחנו צריכים אותך!

היי ,

הכוח שלנו הוא בעצמאות שלנו. תרומות קטנות של פעילים ופעילות כמוך, מאפשרות לנו לקדם יחד את הערכים המשותפים שלנו בלי מגבלות.

שתי פעילות זזים התגייסו כדי לעזור והתחייבו כל אחת לתרומה נדיבה - אם נצליח לגייס 25,000 ש״ח עד לסוף השנה ביום שני בלילה, הן תכפילנה יחד את הסכום ב-25,000 שח נוספים, כך שבסך הכל נגייס 50,000 ש״ח- בדיוק הסכום שחסר לנו כדי להגיע למיליון ש״ח בתרומות מפעילים!

ב-2018, גייסנו מאלפי פעילים תרומות קטנות בסך של 950,000 ש״ח (הסכום המדויק נכון לכתיבת שורות אלו הוא 950,020 ש״ח. בדיוק.) - כמעט מיליון שקל בתרומות קטנות מישראלים וישראליות כמוך. זה כוח אדיר, קצת יותר מ-60% מתקציב ההוצאות שלנו ב-2018. זה אומר שהקהילה שלנו שייכת אך ורק לך ולשאר הפעילים.

זו הזדמנות נדירה, וכדי שזה יעבוד, אנחנו צריכים אותך - יש לנו פחות מ-48 שעות להגיע למיליון ולהכפיל את הכוח שלנו ב-2019 - לחצי/י עכשיו לתרומה:  

אין לנו משרד, אנחנו עובדים מהבית ונפגשים פיזית פעם בשבוע. התקציב שלנו מספיק לכל השלטים, המודעות, הסיורים, הפעולות, לתשתית הטכנולוגית שלנו ול-7 אנשי צוות, 5 מהם במשרה מלאה. מאחורי כל הזדמנות לפעולה שאנחנו שולחים לכם, יש הרבה עבודה מקצועית של כולנו - מהמחקר הראשוני, זיהוי הזדמנות לפעולה אפקטיבית, גיבוש הקמפיין ותיאוריית השינוי שלו, חידוד המסרים כדי לשכנע קהל רחב ככל האפשר, קשר עם נבחרי הציבור שאליהם ממוענים הקמפיינים שלנו כדי לוודא שהקול שלנו נשמע, ארגון פעולות בשטח, והכי חשוב - הקשר אתכם, 135,000 הפעילים והפעילות שלנו.

הצוות שלנו מורכב מהשמות שחתומים על ההודעות שאתם מקבלים מאיתנו - אני, רלוקה גנאה, המנכ״לית והמייסדת של זזים, מעין דק, שהיא מנהלת הקמפיינים והסמנכ״לית, אלי פיליפ, הקמפיינר הבכיר שלנו, מחמוד אבו ערישה, קמפיינר ואחראי על הקמפיינים בערבית, הלי משאל - קמפיינרית שטח ורכזת פעילים, אורנת, מנהלת כספים ואדמיניסטרציה ובנג׳י קוק - המנהל הטכנולוגי שלנו והאיש שאחראי על הקסם שבזכותו כל האופרציה שלנו עובדת.

ביחד, גייסנו בעבר סכומים של 25,000 שח או יותר ביום או ביומיים - כך שאני יודעת שאנחנו יכולים לעשות את זה. בדרך-כלל אנחנו מגייסים עבור פעולה ספציפית - שלטי חוצות, מודעות או הסעות. הפעם אני מבקשת את התמיכה שלך בשביל העצמאות והכוח של הקהילה כולה -

לחצ/י כדי שנגיע למיליון ונבטיח את העצמאות שלנו גם ב-2019:

 יש לנו רק כמה ימים לעשות היסטוריה, לגייס מיליון ש״ח בתרומות קטנות של ישראלים, ולקדם את התנועה שלנו עוד צעד בדרך לעצמאות מלאה. הצוות של זזים ידאג שכל שקל שלך ושל הפעילים האחרים יכפיל את הכוח וההשפעה שלנו ב-2019. אז את/ה איתנו?  

תודה ענקית כל המעורבות והעשייה שלך,

רלוקה, וכל הצוות - מעין, אלי, הלי, מחמוד, אורנת ובנג׳י

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-125,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.

קיבלת את ההודעה שלנו בגלל שהצטרפת לקמפיין "" בתאריך 23/08/17 באמצעות כתובת האימייל liorgurfinkel@gmail.com. כדי להמשיך לקבל את ההודעות שלנו לתיבת הדוא״ל שלך ולא לספאם, כדאי להוסיף את הכתובת הזו לאנשי הקשר שלך. כדי לשנות את השפה שבה אתם מקבלים מאתנו הודעות (אנחנו פועלים בעיקר בעברית ובערבית ולעתים גם באנגלית) או להחליף כתובת אימייל, לחצו כאן.

להסרה מרשימת התפוצה לחצו כאן.





--
יחדיו זה יותר